مشاوره و سفارش

انار :

انار در شهرهای مختلف ایران تولید می شود اما دو شهر نی ریز و ساوه به عنوان قطب تولید انار در ایران شناخته می شوند و در دنیا برند شناخته شده ای هستند. انار رباب و انار ملس دو نمونه از محبوب ترین انارهای صادراتی کشور به حساب می آیند که در دو نوع دانه قرمز و دانه سیاه به بازار عرضه می گردند. برای صادرات بنا به خواست مشتریان انار در دو بسته بندی کارتن به صورت غالب و سبدهای پلاستیکی قرار داده می شوند

خواص انار :

انارها پر از مواد مغذی مورد نیاز برای سلامت بدن هستند. آنتی اکسیدان های مختلف در آن ها از قلب محافظت و از سرطان جلوگیری می کند .انار غنی از ویتامین ث و آنتی اکسیدان ها هستند ، می توانند به تاخیر علائم پیری کمک کنند. این آنتی اکسیدان ها با التهاب پوست و درمان آکنه و خال های تیره مبارزه می کنند. انارها غنی از ویتامین ث هستند.خوردن دانه های انار می تواند به تقویت فولیکول های مو کمک کند.

و……….

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انار-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه کشت و صنعت آی نار فعالیت خود را به صورت مستمر از سال 2014 در زمینه انار و فرآورده های آن با هدف گسترش و توسعه روابط کاری با تجار و شرکت های خارجی کشورهای مختلف آغاز نموده است. این شرکت با در اختیار داشتن باغات و سردخانه های مجهز برای نگه داری انار و فرآورده های انار و بهره گیری از مدرنترین روشهای بسته بندی، که امری ضروری در جهت حفظ تازگی و ماندگاری میوه انار است توانسته همکاری خوبی را با مشتریان داخلی و خارجی داشته باشد. تسلط به امور صادراتی، قوانین بازرگانی و گمرکی و صداقت مهر تاییدی بر اعتبار مجموعه آی نار است.

مدیر مجموعه آی نار

حمیدرضا زارع

Call Now Buttonتماس بگیرید