مرکز عرضه کننده انار دان قرمز به صورت عمده

مرکز عرضه کننده انار دان قرمز چه کیفیت اناری را به بازار عرضه می کند؟ آیا این مرکز در امر صادرات انار هم فعالیت دارد و می تواند استانداردهای مورد نظر را رعایت کند؟

انار دان قرمز از جمله میوه های بسیار پرطرفداری است که در بین عموم خریداران جایگاه بسیار ممتازی را دارد، به همین سبب مرکز عرضه کننده انار دان قرمز فروش بسیار زیادی را به ثبت رسانده است.

انار دان قرمز

انار دان قرمز از ممتازترین میوه های تولیدی در ایران است که بیشترین فروش را در بین انواع انار دارد بر همین مبنا این میوه در شهرهای استان فارس، مرکزی، یزد، لرستان و … به تعدد دیده میشود.

انار در گذشته های بسیار دور در ایران کشت میشده و آثار آن در نقش های تخت جمشید دیده میشود لزا زادگاه تولید آن برای اولین بار در ایران بوده است و بعدها کشورهای هند و چین و ترکیه و افغانستان به پرورش این میوه زیبا و خوش طعم پرداخته اند.

انار دان قرمز طعمی ملس مانند دارد که تجربه آن بسیار خوشایند است و پوست آن نیز تا حدودی قرمز یا صورتی است.

انار دان قرمز

شرایط پرورش انار دان قرمز

برای به دست آمدن میوه های مرغوب انار باید شرایط اقلیمی و محیطی مکان مورد نظر را بدانیم و تحقیق کنیم چه رقم اناری بهترین پتانسیل را برای رشد در این خاک و آب و هوا دارد.
همچنین موارد زیر هم برای رشد مناسب گیاه ضروری است:

  • تغذیه مناسب گیاه 
  • هرس در زمان مناسب 
  • چگونگی هرس کردن
  • زمان بندی آبدهی به گیاه
  • نوع آبدهی به گیاه به صورت قرقابی یا قطره ای
  • دمای محیطی که گیاه در آن رشد می کند.

شرایط پرورش انار دان قرمز

جایگاه فروش انار دان قرمز در بازار

به دلیل استقبال بسیار زیادی که خریداران داخلی و خصوصا خارجی از این نوع انار دارند، این محصول از جایگاه فروش بسیار بالایی برخوردار است، هم چنین در بازار تهران نیز خریداران زیادی دارد.

[toggle title=”مهم ترین نکته در امر صادرات انار” state=”open”]صادرات این محصول به کشورهای حاشیه خلیج فارس، کشورهای شوروی سابق و کشورهای اروپا انجام میشود اما نکته قابل ذکر این است که صادرات به هر کشوری استانداردهای مختص به خود را دارد و باید با آگاهی از آن اقدام به صادرات انار به آن کشور کنیم تا بیشترین فروش و بیشترین سوددهی را به دست بیاوریم.[/toggle]

انار قرمز سرشار از انواع ویتامین ها و سایر مواد مغذی برای بدن است هم چنین باعث تقویت سیستم ایمنی و بینایی بدن میشود.

جایگاه فروش انار دان قرمز در بازار

مرکز عرضه کننده انار دان قرمز

شرکت آی نار به سبب دانش کافی در امر عرضه انار و هم چنین موقعیت ویژه مکانی که در شهرهای انارخیز ایران دارد، به مرکز عرضه کننده انار تبدیل شده است و انواع انار ایران را با کیفیت بالا به بازارهای داخلی و خارجی صادر می کند لزا این تخصص این امکان را به خریداران میدهد بدون کمترین دغدغه تامین انار را به این مرکز واگذار کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما