فروش و صادرات انار نی ریز

آیا به دنبال خرید انار نی ریز برای صادرات هستید؟ مرکز فروش و صادرات انار نی ریز کجاست؟ قیمت فروش انار نی ریز صادراتی چقدر است؟

انواع انار صادراتی و ممتاز را گران خریداری نکنید، با خرید انار از مراکز اصلی فروش و صادرات انار، هم از کیفیت ناب انار و هم از اصیل بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید هم چنین با کمترین هزینه، مرغوب ترین نوع انار را دریافت کنید.

فروش و صادرات انار با بهترین کیفیت

سالیانه حدود 40 درصد از انار ایران به کشورهای امارات،کره،کویت،ویتنام،عراق،قطر و … صادر میگردد

علی رغم اینکه ایران در زمینه صادرات انار رتبه اول را در دنیا داراست، متاسفانه سود حاصل از صادرات انار نصیب کشورهای دیگر می گردد. این کشورها انار ایران را با نام و برند خود بسته بندی کرده و با قیمت های گزافی در بازارهای بین المللی به فروش می رسانند.

تنها راه جلوگیری از این امر، برندسازی انار ایران است که علاوه بر اینکه مانع تقلب و فروش انار بی کیفیت با نام ایران می شود، درآمدهای شگفت آوری را به بازار ایران وارد می کند.

[toggle title=”مرغوب ترین انار صادراتی” state=”open”]در بین انواع انار، انار رباب نی ریز، ملس ساوه و شیشه کپ فردوس بیشترین میزان صادرات را به خود اختصاص داده اند[/toggle]

برای صادرات انار مرغوب و خرید انار ممتاز می توانید با واحد فروش شرکت آی نار تماس بگیرید.

فروش و صادرات انار با بهترین کیفیت

فروش انار نی ریز

عمده ترین رقم انار تولیدی شهرستان نی ریز، انار رباب بوده و به طور متوسط در هر هکتار باغ انار، 20 تا 25 تن انار برداشت میشود که این برداشت تا 100 تن هم مشاهده شده است.
اما چرا انار رباب در نی ریز کشت میشود؟ آیا این نوع انار برای صادرات مناسب است؟ در ادامه به این سوالات پاسخ می دهیم:

  • رنگ فوق العاده و مشتری پسند انار رباب
  • ضخامت پوست 
  • رنگ آریل و بسیار زیبای انار
  • طعم بی نظیر انار
  • درصد فیبر موجود در انار
  • بازار پسندی انار رباب خصوصا در بین مشتریان خارجی
  • مقاوم بودن در برابر آب و هوای گرم و خشک نی ریز
  • آفت زدگی کم این رقم انار

ضخامت پوست انار رباب باعث میشود که یک برتری ویژه به نسبت ارقام دیگر انار برای مشتریان صادراتی داشته باشد چرا که اناری که قرار است هزاران کیلومتر در عرض چند هفته جابجا شود باید پوستی کلفت و مقاوم داشته باشد و در عین حال دانه های آبدار و خوش طعمی هم به همراه داشته باشد و این یعنی انار رباب انتخابی برتر برای صادرات است.

فروش انار نی ریز

صادرات انار نی ریز

فروش و صادرات انار و یا  هر محصولی نیاز به زیر ساخت هایی دارد که در صورت نبود آن عملا صادرات با شکست رو به رو خواهد شد لزا باید با شناخت کامل از محصول و ویژگی های آن هم چنین بازارهای هدف وارد عرصه تجارت شد.

یکی از فاکتورهای مهم هر محصول صادراتی داشتن کیفیت ممتاز و بالا است تا بتواند در بین رقبای زیاد خارجی سرآمد باشد و خریداران خارجی را جذب کند لزا تا خریداران از مرغوبیت محصولی اطمینان نداشته باشند هیچ سرمایه گذاری و ریسکی را متحمل نمی شوند.

انار نی ریز به دلیل اینکه یکی از بهترین انار تولیدی در دنیاست، از این فاکتور مهم برخوردار است لزا در صورت رعایت قوانین استانداردسازی می توان این محصول را با حجم زیاد به کشورهای دیگر صادر کرد و سودآوری لازم را به دست آورد.

اما فاکتور دیگری که در جلب مشتریان خارجی اهمیت دارد، قیمت فروش انار صادراتی است اگر چه داشتن کیفیت بالا شرط لازم است ولی در کنار آن باید قیمت فروش انار هم منطقی باشد.

از دیگر فاکتورهای مهم نوع و کیفیت بسته بندی انار و پالت بندی آن است که اگر آن را به درستی انجام دهیم می تواند مشتریان زیادی را قانع کند که خرید خود را انجام دهند اصولا زیبایی هر محصولی در صادرات مهم و ضروری است خصوصا اگر آن محصول میوه و مرکبات باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما