فروش برتر انار مرغوب ایران

فروش برتر انار ایران از باغات شهرهای مختلف کشور به صورت مستقیم توسط شرکت کشت و صنعت آی نار با مناسب ترین قیمت ها و در انواع بسته بندی های پلاستیکی و جعبه های کارتن صورت میگیرد.

فروش مستقیم انار از باغداران نمونه کشور باعث فروش انار با قیمت مناسب تر و در نتیجه فروش برتر انار در داخل و خارج از کشور می گردد لزا برای خریداران بهتر است از مجموعه هایی خرید کنند که یا خود تولیدکننده این محصول هستند یا انار را به صورت مستقیم از باغات خریداری و توزیع می نمایند.

انار ایران

انار ایران در زمره مرغوب ترین و ارزانترین انارهای دنیا شناخته میشود و کشورهای دیگر تولیدکننده انار مثل ترکیه، افغانستان، مصر، آمریکا، اسپانیا و … نمی توانند اناری به کیفیت انار ایران تولید کنند.

ارزان بودن انار ایران و باکیفیت بودن این محصول مزیت های مختلفی برای فروشندگان آن در ایران به همراه دارد چرا که این دو فاکتور مهم برای خریداران بسیار مهم است در نتیجه خریداران و شرکت های زیادی از سرتاسر جهان برای خرید انار ایران اقدام میکنند.

شهرهای نیریز، ساوه، کوهدشت، فردوس، کاشمر، یزد، کرمان و … از مهم ترین شهرهای تولیدکننده انار در ایران هستند اما دو شهر نیریز و ساوه در مجموع بالای 50% کل تولید انار در ایران را به خود اختصاص داده اند.

انار ایران

انار مرغوب چه اناری است؟

برای یک خریدار پی بردن به این موضوع که انار مرغوب چه مشخصه هایی دارد، بسیار حیاتی است و بدون اطلاع از این موضوع نمیتوان وارد تجارت انار شد.
اما انار مرغوب دارای مشخصه هایی است که در ادامه به آن اشاره میکنیم:

  • انار مرغوب دارای پوستی کاملا صاف میباشد
  • انار مرغوب فاقد هر گونه آفت مانند کرم گلوگاه است
  • انار مرغوب دارای دانه های آبدار است
  • انار مرغوب روی پوست خود اثری از سوختگی ندارد
  • انار مرغوب به نسبت جثه اش سنگین تر به نظر میرسد

استفاده از تجارب باغداران میتواند به خریداران به خرید انار مرغوب کمک کند و یا مشاوره با کسانی که در این زمینه تخصص دارند نیز به آنها بسیار کمک میکند.

انار مرغوب چه اناری است؟

فروش برتر انار ایران

فروش برتر انار ایران یکی از راه های کسب درامد ارزی برای کشور است و با صادرکردن انار به سایر کشورها این فرصت برای خیل عظیمی از افراد به وجود می آید که اشتغال زایی انجام دهند و افراد زیادی را وارد بازار کار کنند
در کنار آن خود نیز به سود مناسبی دست پیدا کنند.

شرکت هایی در ایران فعالیت میکنند که به تولید انار مشغول هستند و در کنار آن محصول خود و سایر باغداران نیز به کشورهای دیگر صادر میکنند، این روش کار برای خریداران بسیار قابل قبول است زیرا در ان واسطه گری به کلی حذف میشود و انار با قیمت و کیفیت مد نظر عرضه میگردد
یکی از این مجموعه ها، گروه آی نار است که در ایران و در قطب های انارخیز آن اقدام به تولید انار در تناژ بسیار بالا کرده و هر سال فعالیت خود را گسترش بیشتری میدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما