مجموعه انار بازار شما را به خرید بهترین محصولات انار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع انار نی ریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات انار نی ریزصادرات انواع انار ایرانانواع انار در ایران
صادرات انواع انار

صادرات انواع انار با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط کدام کمپانی ها صورت می گیرد؟ انواع انار تولیدشده در نی ریز بیش ترین استقبال را در بازار صادرات و انار ایران داشته است. اغلب انارهای این منطقه بسیار مرغوب بوده و در بسته بندی های شیک به کشورهای مختلف ارسال می شود.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]کشورهای کره، امارات، عراق و روسیه بزرگترین واردکننده انار نی ریز هستند[/box]

صادرات انار نی ریز

بیش تر حجم صادرات ایران به صورت و فله صورت می پذیرد اما تعداد زیادی از کشورها خواهان انار به صورت بسته بندی کیلویی هستند. صادرات انواع انار نی ریز سالیانه در حال افزایش است و با سرما زدگی باغات ساوه، نی ریز تقریبا همه ی بازار را به خود اختصاص داده است.

[highlight color=”black”]گروه بازرگانی آی نار با عرضه انواع انار، کنسانتره انار، آب انار، رب انار و … به صورت فله و یا بسته بندی های کیلویی آمادگی دارد تا فعالیت های تجاری بلند مدت و پرسودی را با شما عزیزان آغاز نماید.[/highlight]

صادرات انواع انار ایران

در بین میوه های تولیدی در ایران، انار دارای بیشترین تنوع است و در هر منطقه بیش از 20 نوع انار پرورش داده میشود که این در نوع خود بی نظیر است لزا این امکان را به مشتریان و تجار می دهد که با دست بازتری به تجارت انار بپردازند زیرا ذائقه مردم نقاط مختلف دنیا متفاوت است و همه مردم جهان یک نوع انار را نمی پسندند.
انواع انار تولیدی باغات نی ریز، ساوه، لرستان، مازندران، فردوس و … به کشورهای خواهان صادر می گردد و صادرات این محصول این امکان را به باغداران می دهد که انار را با قیمت بالاتری به فروش برسانند و با امید بیشتری به پرورش انار دست بزنند.

انواع انار در ایران

برخی رقم های انار که بیشتر پرورش داده میشود را در زیر بیان میکنیم:

  • یوسف خانی(دیر رس، دانه قرمز، پوست متوسط، طعم ملس، تاج نسبتا بلند)
  • شیرین شهوار(پوست زرد رنگ،دانه سفید، طعم شیرین، زودرس، پوست نازک)
  • انار رباب(دیررس، پوست خیلی ضخیم، طعم ملس شیرین، دانه اغلب قرمز، تاج کوتاه)
  • انار ملس(پوست قرمز، دانه قرمز، طعم ملس، پوست نازک)
حمید رضا زارع

من در حوزه انار مشغول به کار هستم

مجموعه انار بازار شما را به خرید بهترین محصولات انار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *