صادرات انواع انار نی ریز

صادرات انواع انار با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط کدام کمپانی ها صورت می گیرد؟ انواع انار تولیدشده در نی ریز بیش ترین استقبال را در بازار صادرات و انار ایران داشته است. اغلب انارهای این منطقه بسیار مرغوب بوده و در بسته بندی های شیک به کشورهای مختلف ارسال می شود.

کشورهای کره، امارات، عراق و روسیه بزرگترین واردکننده انار نی ریز هستند

صادرات انار نی ریز

بیش تر حجم صادرات ایران به صورت و فله صورت می پذیرد اما تعداد زیادی از کشورها خواهان انار به صورت بسته بندی کیلویی هستند. صادرات انواع انار نی ریز سالیانه در حال افزایش است و با سرما زدگی باغات ساوه، نی ریز تقریبا همه ی بازار را به خود اختصاص داده است.

[highlight color=”black”]گروه بازرگانی آی نار با عرضه انواع انار، کنسانتره انار، آب انار، رب انار و … به صورت فله و یا بسته بندی های کیلویی آمادگی دارد تا فعالیت های تجاری بلند مدت و پرسودی را با شما عزیزان آغاز نماید.[/highlight]

صادرات انار نی ریز

صادرات انواع انار ایران

در بین میوه های تولیدی در ایران، انار دارای بیشترین تنوع است و در هر منطقه بیش از 20 نوع انار پرورش داده میشود که این در نوع خود بی نظیر است لزا این امکان را به مشتریان و تجار می دهد که با دست بازتری به تجارت انار بپردازند زیرا ذائقه مردم نقاط مختلف دنیا متفاوت است و همه مردم جهان یک نوع انار را نمی پسندند.
انواع انار تولیدی باغات نی ریز، ساوه، لرستان، مازندران، فردوس و … به کشورهای خواهان صادر می گردد و صادرات این محصول این امکان را به باغداران می دهد که انار را با قیمت بالاتری به فروش برسانند و با امید بیشتری به پرورش انار دست بزنند.

صادرات انواع انار ایران

انواع انار در ایران

برخی رقم های انار که بیشتر پرورش داده میشود را در زیر بیان میکنیم:

  • یوسف خانی(دیر رس، دانه قرمز، پوست متوسط، طعم ملس، تاج نسبتا بلند)
  • شیرین شهوار(پوست زرد رنگ،دانه سفید، طعم شیرین، زودرس، پوست نازک)
  • انار رباب(دیررس، پوست خیلی ضخیم، طعم ملس شیرین، دانه اغلب قرمز، تاج کوتاه)
  • انار ملس(پوست قرمز، دانه قرمز، طعم ملس، پوست نازک)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما