فروش انار صادراتی
شنبه , اردیبهشت ۲۰ ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / انار سوپر / صادرات انار سوپر مرغوب به روسیه

صادرات انار سوپر مرغوب به روسیه

کیفیت مطلوب از عواملی است که سبب افزایش صادرات انار سوپر از ایران به کشورهای مختلف مانند روسیه و عراق شده است.
کشت میوه هایی که برای بازارهای جهانی جذاب هستند و تاجران و کشورهای زیادی برای خرید آن اقدام میکنند، توجیه اقتصادی بیشتری دارد و سودآوری قابل ملاحظه ای هم به همراه دارد.

در همین راستا باغداران خصوصا پرورش دهندگان انار روی صادرات این محصول توجه ویژه تری دارند چرا که انار یکی از محصولات پرطرفدار و جذاب در بازارهای جهانی است.

انار سوپر مرغوب

انار میوه با مزه های متفاوت و در عین حال به یاد ماندنی با سایزهای مختلف است که سایز بزرگ آن که در حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ گرم است به انار سوپر شهرت دارد و با قیمت بالاتری به فروش می رسد.
این نوع انار دارای دانه های درشت تر و آبدارتری است که در بین ارقام انار خود را متمایز ساخته و مشتریان زیادی هم در داخل و خارج از کشور دارد.

انار سوپر مرغوب فاقد هیچ گونه آفت زدگی از قیبل کرم گلوگاه و آفتاب سوختگی است و دانه های آن کاملا سالم و بدون آب مردگی هستند.

صادرات انار سوپر به روسیه

از آنجا که ایرانی ها اولین و بزرگترین تولیدکننده انار در دنیا هستند و در زمینه تولید این محصول تخصص و دانش کافی را دارند، بهترین شرایط کشت و پرورش انار را فراهم می آورند لزا محصولات آنها در بازارهای صادراتی بسیار پرطرفدار است و خریداران خاص خود را دارد به این ترتیب می توان صادرات انار را در تناژ بالا و شرایط مناسب به کشورهای دیگر مثل روسیه انجام داد.

مزیت تجارت با روسیه

مزیت تجارت با روسیه

روسیه به دلیل پهناور بودن و داشتن جمعیت زیاد یکی از مهم ترین مشتریان میوه ایران به حساب می آید از طرف دیگر این کشور به دلیل نزدیکی و ارتباط از طریق آب های آزاد مزیت تجاری زیادی برای فروشندگان و صادرکنندگان ایرانی دارد و به راحتی میتوان انواع انار را به این کشور صادر کرد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش انار و فرآورده های انار: حمیدرضا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174466722
آدرس کانال: inarcompany@
پست الکترونیکی: hamidrezazare093@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجارت عمده انار

تجارت عمده انار مرغوب صادراتی با قیمت باورنکردنی

تجارت عمده انار در فصل پاییز و زمانی رخ می دهد که باغداران و کشاورزان …

پاسخی بگذارید