سفارش اینترنتی کنسانتره انار درجه یک نی ریز

سفارش اینترنتی کنسانتره انار درجه یک نی ریز به شما این امکان را می دهد تا این محصول را از دورترین نقاط کشور به راحتی خریداری نمایید.

کنسانتره انار مرغوب نی ریز سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و بتاکاروتن است و به مقدار کافی این مواد را در خود دارد.

کنسانتره انار نی ریز

منظور از کنسانتره انار، آب انار ارگانیک کاملا سالم و شفاف است که در شرایط بهداشتی و طبق استانداردهای بین المللی تغلیظ شده و بریکس آن حدود 65 است.

در واقع با حذف آب از یک سوسپانسیون، کنسانتره به دست می آید. به طور میانگین انار درجه یک نی ریز از 22% پوست، 64% عصاره یا همان آب انار ارگانیک و 14% هسته تشکیل شده است.

کنسانتره تولیدی شرکت ما به دلیل پیشرفته بودن خط تولید از یک نگاه و مرغوبیت انار نی ریز به لحاظ رنگ و طعم بی نظیر آن دارای عطر طبیعی انار است.

بریکس آب انار نی ریز حدود 14 می باشد و به دلیل اینکه در باغات این شهر از سموم آفت کش مطلقا استفاده نمی گردد، آب انار و کنسانتره انار تولید شده کاملا طبیعی و ارگانیک ( organic ) است.

کنسانتره انار نی ریز

سفارش اینترنتی کنسانتره انار نی ریز

با سفارش اینترنتی انواع کنسانتره انار نی ریز می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و بهترین کنسانتره انار را به راحتی و با کم ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

خط تولید این مجموعه به طور کاملا اتوماتیک عمل می کند و نیروی کار انسانی کم ترین تاثیر را در روند تولید کنسانتره انار دارند لزا موجب کاهش ضریب خطای انسانی و بالاتر رفتن راندمان کاری شود در نتیجه بالاترین کیفیت محصولات تولید می شود. مزیت تبدیل انار به کنسانتره این است که وزن ماده تولیدی به شدت کاهش می یابد در حالی که خواص و طعم و مزه خود را حفظ می کند در نتیجه حمل و نقل این محصول راحت تر و با صرف هزینه کم تر صورت می گیرد.

برای سفارش اینترنتی کنسانتره انار نی ریز با راه های ارتباطی موجود در این سایت با مشاورین خبره ما در ارتباط باشید.

سفارش اینترنتی کنسانتره انار نی ریز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما