فروش انار صادراتی
یکشنبه , اردیبهشت ۲۱ ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / انار نی ریز / بازار فروش انار نی ریز

بازار فروش انار نی ریز

بازار فروش انار نی ریز در وهله اول برای صادرات و در وهله دوم برای توزیع در بازار داخلی و کارخانه های تولید آب انار و کنسانتره انار مورد استفاده قرار می گیرد.
به علت انحصاری بودن بعضی محصولات در ایران از جمله انار و مشتقات انار، قیمت انار نی ریز در استان فارس و شهرهای مجاور پایین تر از شهرهایی است که انار در آن به وفور یافت نمی شود، در این صورت قیمت انار حتی برای خرید عمده نیز بالا می باشد.

قیمت فروش انار نی ریز به صورت عمده

علت قیمت بالای مشتقات انار در بازار می تواند کمبود انار، خرید از بازرگانی های نامعتبر و یا دخالت دلالان در بازار باشد لزا به تولیدی های مختلف که در زمینه کنسانتره انار، رب انار، آب انار و… فعالیت دارند پیشنهاد می شود برای خرید و  فروش عمده انار از شرکت های معتبر که انار نی ریز را به صورت مستقیم از باغداران عرضه می کنند، خرید کنند.

بازار فروش انار نی ریز

به جهت اینکه شهرستان نی ریز بیشترین مساحت باغات انار را در کشور به خود اختصاص داده است لزا برای فروش انار مرغوب خود نیاز به بازار فروش وسیعی دارد به همین جهت توجه به بازار داخلی و خصوصا صادرات میتواند به جهت اقتصادی برای باغداران این منطقه بسیار ایده آل باشد.
برای ورود به بازار صادراتی باید شاخصه های زیادی از جمله تولید انار با کیفیت بالا، ارگانیک بودن انار، قیمت فروش انار و نوع بسته بندی مورد توجه قرار گیرد.

فروش انار نی ریز

اغلب باغاتی که در این شهرستان پرورش یافته است انار رباب است و ارقام دیگر از جمله انار شیرین، انار میخوش و انار نادری نیز پرورش می یابد.
مناطقی که در این شهرستان بیشترین سطح زیر کشت انار را دارند مناطق آباده طشک، تنگ حنا و خود شهر نی ریز هستند در ضمن شهرستان های همجوار از جمله ارسنجان و استهبان نیز به کشت این محصول می پردازند و انار معروفی دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش انار و فرآورده های انار: حمیدرضا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174466722
آدرس کانال: inarcompany@
پست الکترونیکی: hamidrezazare093@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انار نی ریز

صادرات انار نی ریز | بهترین نوع انار قرمز

بهترین نوع انار برای صادرات انار نی ریز کدام رقم است؟ دلایل محبوبیت برخی از …

پاسخی بگذارید