انار رباب شیراز با بسته بندی قیمت مناسب

انار رباب شیراز محصولی ممتاز و منحصر به فرد است که با بسته بندی های متنوع و شیک به بازار هدف ارسال میگردد. خرید و فروش انار رباب با قیمت مناسب از تولیدکننده برای مصرف کننده انجام میگیرد.

شرکت آی نار، انار رباب را با بهترین کیفیت عرضه میکند و به دلیل پخش مستقیم از تولیدکننده، مناسب ترین قیمت را به شما پیشنهاد میدهد.

آیا میدانستید انار رباب شیراز پرفروش ترین انار صادراتی کشور است و سالیانه مقدار قابل توجهی از این انار به کشورهای کره، امارات، روسیه، ویتنام، ژاپن و عراق صادر میگردد؟

انار رباب بسته بندی

بسته بندی های انار رباب شیراز میتواند پلاستیکی یا کارتنی و فوم باشد. بسته های کارتنی لوکس برای صادرات به کشورهای خاص استفاده میگردد. قیمت بسته بندی های انار متفاوت است و بسته به نیاز مشتریان از نوع بسته بندی مناسب استفاده میگردد.

انار رباب بسته بندی

قیمت انار رباب شیراز بسته بندی

قیمت فروش انار رباب بسته بندی به نوع بسته بندی، اندازه و گرید انار، هم چنین نوع انار بستگی دارد. سایت فروش محصولات آی نار قیمت انواع انار رباب را اعلام میکند تا امکان خرید عمده آن را فراهم بیاورد.

براساس قیمت انار بسته بندی میتوان انواع انار رباب شیراز را در تناژ دلخواه خریداری کرد. انار رباب بسیار خوش مزه بوده و میتواند انواع سلیقه ها و ذائقه ها را راضی نگه دارد.

[toggle title=”بسته بندی های لوکس انار ” state=”open”]کشورهایی که به کیفیت انار و بسته بندی حساس هستند، خواهان بسته بندی لوکس انار برای بازارهای هدف خود هستند و به آن تاکید زیادی دارند از این رو باید از بسته بندی های خاصی که جذاب باشد، استفاده کرد.[/toggle]

قیمت انار رباب شیراز بسته بندی

بسته بندی انار صادراتی

علاوه بر کیفیت انار صادراتی، بسته بندی انار و چگونگی سورت کردن انار هم برای رضایت مندی مشتریان خارجی بسیار مهم است لزا اگر اناری کیفیت بالایی داشته باشد ولی بسته بندی مناسبی نداشته باشد خریداران تمایل به خرید این محصول ندارند.
شرکت های زیادی در امر تولید کارتن های صادراتی میوه جات خصوصا انار فعالیت می کنند و با قیمت های نسبتا بالایی به مشتریان عرضه می کنند بعضی از کارتن ها 2 لایه، بعضی 3 لایه و بعضی هم 5 لایه هستند لازم به ذکر است ابعاد کارتن ها مختلف بوده و به خواست مشتریان ساخته میشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما